Recenzie


 

Tatiana a Ivan (9.9.2017): "Budúce nevestičky LuxDecor len a len odporúčam. Na dievčatá z LuxDecoru sa môžete spoľahnúť na 120%. Mne zabezpečovali fotostenu, kvety, vázy a drevené kruhy na stoly. Deň pred svadbou sa nám navýšil počet stolov. Dievčatá boli pripravené aj na túto situáciu a bez problémov mi zabezpečili kvety podľa mojich predstáv na všetky stoly. Fotostena bola úžasná, originálna a perfektne ladila do výzdoby a svadobného motívu. Nebojte sa a vložte Vašu svadbu do ich rúk!"

Miška a Peter (17.6.2017): "So srdiečka Vám dievčence ďakujeme za prenádhernú vyzdobu na našej svadbe chválilo naozaj veľa hostí. Ďakujeme za nezabudnuteľnú svadbu aj práve vďaka Vám naozaj to všetko stálo za to. Už veľmi dlho sme nevideli niečo tak krásne vyzdobené v dneštnej dobe sa to stráca takže klobúk dolu. Veľká vďaka odporučam aj iným na ich nezabudnuteľný, krásny deň."

Lucka a Jarko (10.6.2017): "Marcelke a Radke by som chcela touto cestou nesmierne poďakovať za nádhernú výzdobu na našej svadbe, priestor hotela vyzeral skutočne krásne a veľmi jemne, presne podľa našich predstáv :) Kytička aj pierka vydržali náš náročný deň úplne bez problémov :) Sme veľmi radi, že sme si na náš veľký deň vybrali práve Vás a želáme veľa úspechov. Manželia Potúčkovci :)"
4. PSZ, Stužková slávnosť (9.12.2016): "Baliček, ktorý nám ponúkla agentúra Luxdecor, sa oplatil ci už po finančnej stránke alebo aj že sme mali všetko v jednom a nemuseli nič zhánať, fotograf bol úplne top osvetlovač vedel presne ako čo osvietiť dalo sa s nim super dohodnúť a bol aj spolu s dj až do 7:00 rána do kedy sme sa bavili a kameraman tiež super poradil aj pri pečatení triednej knihy."
Lenka a Marek (17.9.2016): "Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovaď za prekrásnu výzdobu svadobného auta a zapožičanie svetelnej steny, veľkou mierou ste aj Vy prispeli k našej rozprávkovej a nezabudnuteľnej svadbe :) ĎAKUJEME."
Zuzka a Marek (16.9.2016): "Babulky su šikovne pomôžu poradia so všetkým :) Vyzdoba od nich nádherná určite využijem ich služby aj nabudúce."
Lenka a Ondrej (10.9.2016): "Naša vďaka patrí dievčatám z LuxDecoru za nádhernú výzbodu na našej svadbe, v kostole i v sále. Sme veľmi spokojní a nadšení ako ste pripravili celú svadobnú výzdobu. Všetkým hosťom sa výzdoba veľmi páčila a my Vám ĎAKUJEME, že aj vďaka Vám sme mali ten najkrajší deň v živote."
Veronika a Martin (3.9.2016): "Veľmi pekne ďakujeme za Vaše služby a Vašu pomoc."
Adriana (3.9.2016):" Ďakujem za krásnu výzdobu. Želám veľa úspechov v práci."
Andrejka (27.8.2016): "Chcem sa Vám pekne poďakovať za výzdobu kostola a áut, boli sme spokojní, všetkým sa páčilo."
Deniska (20.8.2016): "Ďakujeme veľmi pekne za oživenie sály baldachýnom a svetelnou stenou."
Danka a Jozef (13.8.2016): "Ďakujeme úžasnému Lux Decoru za nádhernú výzdobu dňa 13. 08. 2016 v Panorama Clube v Trenčíne. Aj Vy ste sa pričinili o to, aby náš svadobný deň bol taký krásny. Ešte raz srdečne Ďakujeme."
Dominika a Patrik (6.8.2016): "Najlepšia svadobná agentúra na svete :) Komunikácia, prístup, ochota, rýchlosť odozvy TOP! Výzdoba rozprávková, snáď krajšiu výzdobu som ešte nevidela :) Naše predstavy o výzdobe boli mnohonásobne prekonané :). Dojali ste nás v momente, keď sme prišli do reštaurácie a videli sme výzdobu :) vtedy spadol kameň zo srdca a pokračovala naša rozprávka ďalej :))) sme Vám veľmi vďační a vždy budeme na Vás s úsmevom spomínať. Naozaj úžasné kočky, môžeme len odporúčať."
Monika a Josh (25.6.2016): "S výzdobou sme boli veľmi spokojní a páčila sa aj hosťom. Naša predstava bola mať jednoduchú výzdobu, ktorá by pozostávala z lúčnych kvetov, a presne taká aj bola - krásna, jemná a zároveň slávnostná. Ďakujeme veľmi za príjemnú spoluprácu!"
Lucka + Peter (28.5.2016): "Ďakujeme za všetko! Výzdoba bola nádherná, presne podľa mojich predstáv. Hostia chválili až do neba. :) Určite Vás budem odporúčať aj ďalej! :)"
Marcelka + Matúš (16.4.2016): "Mali sme vypožičanú svetelnú stenu v teplej bielej a musím vyjadriť veľkú spokojnosť. Stena bola krásna, prístup zo strany LuxDecor na jednotku a ešte sme dostali aj malý bonus. Všetko super. Ďakujeme."

Darinka + Jozef (19.9.2015): "Ďakujeme Radke a Macke za úžasnú výzdobu aj za prístup. Boli sme maximálne spokojní. Vrelo odporúčam !!!! :)"

Lucka + Andrej (12.9.2015): "Dobrý deň, boli sme veľmi spokojní s výzdobou od dievčat z LuxDecor. Všetci nám výzdobu chválili, nezávisle od seba. Cena bola prijateľná a prístup nadštandardný. Akúkoľvek požiadavku sme mali, bolo nám vyjdené v ústrety. Nemali sme žiadne starosti ohľadom zdobenia ani ohľadom spratávania výzdoby. Naozaj super spomienka, dievčatá odviedli vynikajúcu prácu a určite doporučujem túto firmu. My sme mali konkrétne svadbu, myslím však, že dievčatá dokážu aj zo špajze vytvoriť jednu prekrásnu miestnosť. :)"

Martinka + Milan (12.9.2015): "Samozrejme, budeme zdielať len a len pozitívne recenzie:-)
Výzdoba aj spolupráca bola perfektná."

Katka + Boris (5.9.2015): "Ďakujeme krásne za nádhernú svadobnú výzdobu:)
Skvelá spolupráca a ochota zo strany aranžérok. Svadobná kytica bola jednoducho nádherná:) Ďakujeme!!!!"

Zuzana (29.8.2015): "Ďakujeme za svadobnú výzdobu sály v Panorama clube. Splnili ste všetky naše požiadavky a oceňujeme tiež, že ste boli ochotní sa dohodnúť i na našej participácii, čo sa tyká naaranžovania kvetov (dodanie vlastných kvetov atd.). Ďakujeme tiež za bezproblémové dodanie i vyzdvihnutie naaranžovaného materiálu. Budem Vás odporúčať i svojim známym."
Barborka + Martin (22.8.2015): "LuxDecor pre nás pripravil krásnu svadobnú výzdobu v bratislavskom hoteli Kempinski, ktorú nejeden hosť obdivoval. Ako nevesta môžem povedať, že komunikácia s Radkou bola veľmi jednoduchá a priama. Radka mi poposielala fotky kvetov a aranzma aké budeme mať, číže mi veľmi pomohla pri rozhodovaní. Taktiež efektívne a rýchlo odpovedala na moje poznámky a hociaké požiadavky aké som mala a nikdy nebol žiaden problém. Radka je jedna z mála, ktorá sa riadi heslom: Nič neni problém, všetko Vám vybavím a dodám. Celý tím LuxDecor odviedol perfektnú pracú a keby sa ešte raz vydávam, určite sa pre nich znova rozhodnem."

Monika + Tomáš (20.6.2015): "Čo sa týka výzdoby sály, boli sme spokojní, v podstate bola podľa našich predstáv :) Čo by som ale určíte podotkla, bola výzdoba nevestinho auta - myslím si, že hnedá farba, ktorou bolo auto vyzdobene bola absolútne odveci a bola som z toho úprimné povedané sklamaná - avšak v tom momente už som sa radšej nadym nezamýšľala - každopádne si myslím, že sme sa dohodli na bielej, prípadne ružovej farbe, ktorá sa k takejto udalosti hodí..."